belissa

Nowa belissa INTENSE suplement diety to produkt dla kobiet, którego składniki wspierają prawidłową kondycję włosów, skóry i paznokci. Dotychczasowy skład belissy został wzbogacony o kompleks Intense Revive™, którego składniki pomagają skórze zachować równowagę oraz wspierają fizjologiczny proces regeneracji już na poziomie komórkowym*.

*Kompleks Intense Revive – to połączenie wyciągu z alg Ascophyllum nodosum oraz wyciągu z pestek winogron Vitis vinifera. Algi wspierają fizjologiczny proces regeneracji komórek. Ponadto pomagają skórze zachować fizjologiczną równowagę i wspomaga utrzymanie prawidłowej jędrności i nawilżenia skóry. Natomiast pestki winogron wspierają zdrowie i wygląd skóry.

belissa INTENSE – piękna od nowa!

*Kompleks wyciągu z alg brunatnych Ascophyllum nodosum (16,5 mg) i wyciągu z pestek winogron Vitis vinifera (13,5 mg).
** odpowiada 117 µg ekwiwalentu retinolu, co stanowi 15% referencyjnej wartości spożycia dla witaminy A.

Opakowanie: 50 tabletek

Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25ºC. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice