belissa sun

belissa sun – zawiera maksymalną dawkę beta-karotenu1. Beta-karoten jest prekursorem witaminy A, która pomaga zachować zdrową skórę. Skrzyp polny wspiera prawidłową kondycję skóry, jednocześnie wpływając pozytywnie na stan paznokci i włosów. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Belissa-SUN-tabelka

* % referencyjnej wartości spożycia,
** odpowiada 1160 µg ekwiwalentu retinolu, co stanowi 146% Referencyjnej Wartości Spożycia dla witaminy A.

Opakowanie: 30 i 60 tabletek

Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie.Preparat zaleca się przyjmować podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować łącznie z innymi preparatami witaminy A. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

1maksymalny dopuszczalny poziom beta-karotenu w suplementach diety przyjęty przez Komisją Europejską (European Commission. Health & Consumer Protection Directorate-General. Orientation Paper on the setting of maximum and minimum amounts for vitamins and minerals in foodstuffs. Document prepared by Directorate-General Health and Consumer Protection, July 2007.)